1. září

MÁME NOVÉ KAMARÁDY😊)!!!

Rozzářená očka, pozorná ouška, usměvavé pusinky a pečlivé ruce dnes předvedli PRVŇÁČCI naší školy. V doprovodu rodičů si hned po příchodu vybrali své místo a pozorně sledovali, co se bude dít. A konečně! První zvonění! “Teď se rovně postavíme, pěkně se tím pozdravíme! Potom sednem na židličku, budem tiše na chviličku.”
Mezi nové školáky se přišla podívat také paní starostka, která nejen popřála, ať se jim ve škole líbí, ale přinesla i pár dárečků. Všechny pozdravila i paní ředitelka, která mezi rodiči poznala pár svých bývalých žáků😊).Děti se krásně představily paní učitelce, vybraly si svoji značku, nakreslily samy sebe a dostaly svoji první učebnici.
V záplavě nových informací se naštěstí nikdo neztratil a hodinka utekla jako voda. Jsme rádi, že máme nové kamarády!

PRVŃÁČCI, AŤ SE VÁM V NAŠÍ ŠKOLE MOC LÍBÍ!
Mgr. Romana Moskalová, třídní učitelka