‼TIP NA POLOLETNÍ PRÁZDNINY S DĚTMI‼

  • Autor příspěvku

KARVINÁ SE PŘIPOJILA MEZI LEDOVÁ MĚSTA 2022. Celou akci pořádá organizace Pionýr.

Všichni účastníci se musí prokázat Ledovou kartou a ta je bude opravňovat ke vstupu zcela zdarma nebo získání slevy na vstupném a bude platná ve všech Ledových městech (tedy i v Karviné).

Ledová karta bude ke stažení na webu https://ledovamesta.pionyr.cz/ zcela zdarma a přináší výhody nebo přímo vstupné zdarma. Do projektu se stačí přihlásit do 3. února 2022. Nepřihlášení účastníci si mohou akce Ledového města také užít, přicházejí jen o slevové bonusy.

„Projekt Ledová města, proběhne ve dnech od 4. do 6. února 2022.  Hlavní myšlenkou je seznámit děti s historií, pamětihodnostmi a zajímavostmi v daných městech.

Pionýr již 20 let každoročně pořádal tuto akci v Praze.  Z konceptu budou vycházet jednotlivá ledová města po celé České republice a součástí Ledových měst 2022 bude i Ledová Karviná. Více informací na www.ledovamesta.cz a na facebooku Ledová města – Karviná.