Ráda se podělím o milá slova, která potěší nejen nás, ale také rodiče našich žáků. Děkuje https://www.facebook.com/kosmasorlova za zpětnou vazbu.

Vážená paní ředitelko,
včera – ve čtvrtek 18.10. – jsme v naší prodejně knihkupectví Kosmas v Orlové přivítaly vaše čtvrťáky, kteří již předtím absolvovali výukovou hodinu v místní knihovně. Byly jsme velmi mile překvapeny tím, jak byly děti milé, empatické, vnímavé a velmi slušně se chovaly. Z této návštěvy bylo zřejmé, jak vaše doubravská škola dbá na vzdělávání žáků, jak je učí být slušný a zdvořilý.
Mohu říci, že vaší škole rozhodně nedělaly ostudu a bylo vidět, že do školy chodí rády. Doufáme, že návštěva našeho knihkupectví podpoří chuť dětí číst knihy, což je v dnešní době mobilů a internetu velmi dobře. Těšíme se na případnou další spolupráci a zveme k nám vaše žáky i s rodiči. Věříme, že i díky naší slevové členské kartě, kde každý zákazník může slevu 10 procent uplatnit, k nám zavítá co nejvíce budoucích i současných čtenářů.
Lenka Kawecká, vedoucí knihkupectví Kosmas s kolegyněmi.