Žáci předvedli bojovnost na soutěži Wolfram, kterou pořádala Armáda České republiky

  • Autor příspěvku

V nedávné soutěži Wolfram, která se konala v Karviné, se studenti zapojili do osmi disciplín, které zkoušely jejich dovednosti a schopnosti v různých oblastech. Výborně si žáci vedli v běhu na 1 000 m a také při překonávání bojové dráhy, jež prověřila jejich schopnost spolupráce. Kromě stavby Da Vinciho mostu, hodu granátem a silového trojboje se museli vypořádat také se zdravovědou a vědomostním testem o operaci Wolfram. Navzdory náročnosti jednotlivých disciplín se žáci nevzdali a bojovali společnými silami až do konce. I když stupně vítězů nám byly vzdáleny, zaslouží si žáci uznání za snahu a bojovnost. Děkujeme příslušníkům KVV Ostrava za organizaci soutěže a panu učiteli Šimíkovi za přípravu žáků na soutěž.
Klára Machová