Výlet do Londýna

  • Autor příspěvku

První londýnský den je za námi! Kromě dobrodružné a napínavé cesty z Katowic až do Británie jsme stihli prozkoumat Londýn z výšky 120 metrů na Garden at 120, shlédnout zajímavou projekci na podzemních ruinách z římských dob, projít si malý kousek Národního muzea. Kromě toho jsme viděli celé londýnské City včetně Toweru, Tower Bridge nebo divadla Globe. A když jsme ve městě Harryho Pottera, tak nesmělo chybět nástupiště 9 a 3/4!
Druhý den našeho londýnského zájezdu nás zanesl do centra Westminsteru na nejznámější památky, jako je Big Ben, Westminster Abbey, Buckingham Palace a další. Vyzkoušeli jste také cestu metrem a pravým dvoupatrovým autobusem. Cestou přes ChinaTown jsme měli možnost ochutnat několik čínských pochoutek. A protože Londýn je jedno velké nákupní centrum, museli jsme den zakončit v alespoň v Primarku.
Jakub Wágner