Úspěch našich žáků na závodu dračích lodí v Bohumíně 

S velkou radostí a hrdostí oznamujeme, že naši žáci se letos poprvé zúčastnili závodu dračích lodí v Bohumíně a hned při své premiéře získali bronzovou medaili! Tento výsledek je skvělým důkazem jejich tvrdé práce, odhodlání a týmového ducha. Závod dračích lodí je náročná disciplína, která vyžaduje nejen fyzickou sílu a výdrž, ale také perfektní synchronizaci a spolupráci celého týmu. Naši žáci se s tímto úkolem vypořádali výborně, a to navzdory tomu, že se jednalo o jejich první zkušenost s tímto sportem. Přípravy na závod začaly tréninkem pod vedením pana učitele Vladimíra Šimíka,  kdy žáci zdokonalovali techniku pádlování a posilovali fyzickou kondici. Výsledky jejich snahy byly zřetelné již během prvních rozjížděk.  Samotný závod probíhal za proměnlivého počasí a za bouřlivé podpory diváků. Náš tým odstartoval energicky a po celou dobu si udržoval vynikající tempo. V napínavém finále pak dokázal získat třetí místo, čímž si vysloužil bronzové medaile.  Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě a podpoře našeho týmu – panu učiteli, rodičům a samozřejmě samotným žákům. Jejich úspěch je pro nás velkou motivací a inspirací do budoucna. Gratulujeme a držíme palce do dalších sportovních výzev!
Jana Ošeldová