Účast našich žáků na celorepublikovém kole závodu dračích lodí v Praze

  • Autor příspěvku

V pátek se naši žáci zúčastnili celorepublikového kola závodu dračích lodí, které se konalo v malebném prostředí pražské Vltavy. Tento prestižní závod přilákal nejlepší týmy z celé republiky, a naše posádka se zde rozhodně neztratila. Závod dračích lodí je velmi náročnou disciplínou, která vyžaduje nejen fyzickou kondici, ale také perfektní týmovou spolupráci a synchronizaci. Naši žáci se na tuto výzvu pečlivě připravovali, a to jak v trénincích na vodě, tak i v tělocvičně. Jejich úsilí a odhodlání se vyplatilo. V silné konkurenci nejlepších týmů z celé České republiky se naši žáci umístili na krásném 10. místě. Tento výsledek je obrovským úspěchem, zvláště když vezmeme v úvahu, že se jednalo o jejich první účast na takto významném závodě. Chtěli bychom poděkovat panu učiteli Vladimíru Šimíkovi za jeho neúnavnou práci a podporu, stejně jako rodičům a všem, kteří našim žákům fandili a podporovali je. Umístění na 10. místě v celorepublikovém kole závodu dračích lodí je pro naše žáky velkou motivací do budoucna. Ukázali, že mají potenciál konkurovat těm nejlepším a že se mohou stále zlepšovat. Těšíme se na další závody a doufáme, že příště budeme mířit ještě výš. Gratulujeme našim žákům k úžasnému výsledku a přejeme jim mnoho dalších sportovních úspěchů!
Jana Ošeldová