Splnili jsme, co jsme slíbili

  • Autor příspěvku

Pilným žákům, kteří se sběrem papíru a podzimních plodů podíleli na záchraně naší přírody, jsme slíbili jako odměnu opravdu nevšední zážitek. A ten jsme jim dokázali zprostředkovat díky jednomu z našich sponzorů, Autoškole Club. Majitel autoškoly, p. Tichý, pozval všechny odměněné děti na cvičnou plochu v Ostravě, kde si mohly nejen prolézt několik dopravních prostředků a prozkoumat, jak fungují, ale hlavně si sami vyzkoušeli řídit auto! Nebojte se, celá akce probíhala pod dozorem zkušeného instruktora, takže bezpečnost dětí byla zajištěna na jedničku.

Odměnou pro nás pak byly spokojené tváře dětí, které si i přes počáteční obavy jízdu užily a zjistily, jak složité může řízení automobilu být, což jim pomůže při vnímaní potenciálních rizik v dopravě.
Jakub Wágner