Škola v přírodě Karlov pod Pradědem

  • Autor příspěvku

V pondělí 2. 10. vyrazila většina žáků 2. – 9. třídy za dobrodružstvím do Jeseníků. První den jsme stihli prozkoumat okolí hotelu, zahrát si první bojovou hru a večer si odpočinout u filmu. Počasí nám přálo, a tak jsme se mohli vydat na výlet – zdolali jsme nejvyšší horu Jeseníků Praděd, chvíli si hráli na hřišti a zahráli si večerní paměťovku. Výlet byl tak akorát náročný, všichni jsme se příjemně unavili. Středa se neplánovaně stala posledním dnem školy v přírodě. Ale nám náladu jen tak něco nezkazí! Užili jsme si poslední chvilky v krásné jesenické přírodě, zahráli si pár her a hlavně – odměnili jsme nejšikovnější Trosečníky z minulých dní. A pak už jsme se neplánovaně vydali na cestu domů, plní zážitků, spokojené unavení a jen trošku smutní, že nám výlet končí tak brzo.
Jakub Wágner