Recitační soutěž

  • Autor příspěvku

Ve čtvrtek 9. 3. se 7 nejlepších recitátorů školního kola zúčastnilo městského kola recitační soutěže v DDM Orlová. Naši školu reprezentovali žáci hned ve třech věkových kategoriích, 1. třída, 2. + 3. třída a 4. + 5. třída. I přes počáteční nervozitu předvedly všechny děti sebevědomý výkon a ve velké konkurenci se nikdo z nich rozhodně neztratil. V nejmladší kategorii se na skvělém druhém místě umístila Denisa Tomášková a na třetím místě David Hogh. Kategorie druhých a třetích tříd byla velmi vyrovnaná a všichni naši zástupci, Gabriela Kotasová, Eliška Soprová i Jan Hyka, se s konkurencí statečně poprali. Mezi nejstaršími žáky čtvrtých a pátých tříd se představili Michal Kloza a Veronika Dluhoszová. U nejstarších dětí byla součástí hodnocení také práce s hlasem a výrazem. Oběma našim zástupcům se povedlo zaujmout a Michal Kloza byl oceněn krásným 3. místem.

Všechny děti si odnesly drobnou odměnu a mnoho zkušenosti do příštích let.
Nikola Zuziaková