První vysvědčení

Letošní prvňáčci byli zcela zaslouženě odměněni za práci v 1. pololetí nejen vysvědčením, ale i pochvalou třídního učitele za aktivitu, snahu, píli a vzorné chování. A protože se o svoji radost z prvního vysvědčení chtěli ještě dopoledne s někým podělit, navštívili doubravskou mateřskou školku. Tam předškoláčkům i paním učitelkám prozradili, kdo jsou naši třídní maskoti – Agátka a Žofinka a co jsme se s nimi naučili. Po básničkách a písničkách pak dětem každý prvňáček ukázal svoji aktovku s nezbytnou výbavou. Děti ze školky si mohly prohlédnout i spoustu krásně napsaných slov v písankách a splněných úkolů ve všech ostatních pracovních sešitech. Za odměnu si na závěr všichni společně pohráli. Děkujeme mateřské školce za spolupráci!
Romana Moskalová, tř. učitelka