Školní rok byl letos ukončen a prvňáčci obdrželi své první závěrečné vysvědčení. Všichni mají za sebou krásný, ale zároveň náročný první školní rok. Díky jejich pracovitosti, nadšení pro vše nové, co je v první třídě čekalo a díky nesmírné podpoře a starostlivosti rodičů si děti domů odnášely vysvědčení s jedničkami, pochvaly a diplomy za své úspěchy. Všem prvňáčkům přejeme úspěšné pokračování v dalších ročnících školního vzdělávání.
Dáša Murycová
