Noc ve škole

V pondělí 27. června, tedy v den loučení s deváťáky, se žáci šesté třídy svezli na vlně pozitivní energie a společně s paní učitelkou H. Sýkorovou a L. Podešvovou přespali v budově školy. Po uhrazení vstupného (písnička a taneček) jsme pondělní odpoledne a večer strávili hraním her a povídáním nad pizzou, rozbalili jsme spacáky, udělali popcorn a rozžhavili projektor. Ráno si šesťáci společně připravili vaječinu a nasnídali se za zvuku klavírní hudby paní učitelky J. Kučerové. Na závěr bychom chtěly poděkovat paní zástupkyni Cioskové a paní ředitelce Ošeldové za to, že nám akci umožnily uspořádat a dětem za dodržování všech stanovených pravidel. Doufáme, že si podobnou akci budeme moct zopakovat i v příštím roce.
H. Sýkorová, L. Podešvová