Návštěva paní spisovatelky

V minulém týdnu ve škole zavládla neobyčejná atmosféra, když jsme měli tu čest přivítat paní spisovatelku Bohunku Trelovou, autorku oblíbených dětských knížek. Její návštěva byla dárkem pro naše prvňáčky a druháky, kteří se s ní měli možnost setkat a strávit nezapomenutelné chvíle. Paní Trelová se nejen ochotně podělila o své zkušenosti s tvorbou příběhů, ale také se zapojila do kreativního procesu s našimi žáky. Společně se pokusili vymyslet nový pohádkový příběh. Ale to nebylo všechno, co naše děti zažily. Paní Trelová jim přečetla úryvek ze své knížky, který je zcela uchvátil a vtáhl do světa mláďátek. Na závěr této nezapomenutelné události dostali naši malí žáci jedno z autorčiných děl s vlastnoručním věnováním. Návštěva paní spisovatelky Bohunky Trelové byla pro naše děti nejen zábavná, ale také inspirativní a poučná. Věříme, že tato vzpomínka bude znamenat pro naše malé čtenáře mnohem víc než jen setkání s autorkou – bude to jiskra, která rozsvítí jejich cestu k lásce k literatuře a k nekonečnému světu příběhů.
Jana Ošeldová