Návštěva Domu Seniorů Pohoda: Souboj Generací

  • Autor příspěvku

V rámci našeho projektu ,,Myslíme na stáří“ jsme se opět vydali na návštěvu Domu Seniorů Pohoda. Cílem naší návštěvy byl zajímavý souboj generací prostřednictvím vědomostního kvízu. Po loňském neúspěchu, kdy jsme utrpěli drtivou porážku, jsme se letos vrátili s úmyslem dosáhnout lepšího výsledku. Atmosféra v Domě Seniorů Pohoda byla plná radosti a očekávání, vytvořila tak přátelské prostředí, což napomohlo uvolnění obou generací a vytvoření příjemného prostředí pro soutěžení. Žáci a senioři se střídali ve formulování odpovědí a získávání bodů pro své týmy. Byli jsme si vědomi, že naši soupeři mají bohaté zkušenosti a životní moudrost, které z nich dělají silné protivníky. Přesto se nám podařilo tentokrát s těsným náskokem vyhrát. Těšíme se na další podobné akce a další setkání s našimi přáteli ze seniorského domu.
Jana Ošeldová