HURÁ NA GÍROVOU!

  • Autor příspěvku

Žáci 3. a 5. třídy se minulý týden stali turisty a rozhodli se navštívit chatu Studeničný a Gírovou. Netradičně jsme se nechali odvézt vlakem nazvaném Hanička. Všichni jsme si cestu vlakem náramně užili a ve volném čase jsme hráli různé karetní hry. Z Mostu u Jablunkova jsme se vydali po červené značce. Cestou jsme různě soutěžili, např. kdo nejdříve vyběhne kopec, chodili po kládách, reagovali na domluvené pokyny…Rozhodli jsme se také pomoci přírodě a cestou jsme sbírali odpadky, které neukáznění návštěvníci bezohledně rozházeli v lesích. Na přiložené fotce uvidíte, že k tomuto úkolu přistoupily naše děti opravdu zodpovědně. S jednou žákyní třetí třídy jsme dokonce tento den oslavili její narozeniny. Zpočátku jsme se zalekli oblačného počasí, nakonec nám však vysvitlo sluníčko. Výlet se dětem moc líbil. Některé z nich se již ptaly, kdy zase pojedeme na výlet znovu. Na to si však budeme muset počkat do příštího školního roku ;).

Kristina Sýkorová a Romana Moskalová