Den otevřených dveří

  • Autor příspěvku

Sobotní slunečné ráno otevřelo dveře naší doubravské školy. Přilákalo spoustu návštěvníků různého věku. Přišli rodiče s předškoláčky, pro které byly připraveny úkoly jako při zápisu do školy. Mohli si s paními učitelkami ze školy vyzkoušet, jaké to asi na zápisu  do školy bude, co je všechno čeká a na co se mají připravit. Zavítali k nám nejen nedávní absolventi naší školy, ale také pamětníci, kteří přišli obhlédnout školu i po padesáti letech. Byli příjemně překvapeni modernizací školy. Obdivovali interaktivní tabule, moderně vypadající třídy, krásně zrekonstruované toalety dětí, venkovní sportovní hřiště i zahradu s možností učit se venku. V mnohých to vyvolalo vlnu krásných vzpomínek na jejich žákovská léta. Pochvalovali si příjemné prostředí i milé paní učitelky. Děkujeme za návštěvu!
Nesmíme zapomenout ani na současné žáky, kteří se zúčastnili dne otevřených dveří aktivně, pomohli s přípravami a organizací tohoto dne. Moc jim za to děkujeme! 
Mgr. Veronika Durasová