Akce tohoto týdne

  • Autor příspěvku

Na ZŠ Doubrava se pořád něco děje! A tento týden je přímo nabitý akcemi a soutěžemi. Co všechno nás čeká?

Sběr papíru – protože myslíme EKOlogicky a chceme přidat svou trošku k ochraně planety, uspořádali jsme soutěž ve sběru papíru. Ve čtvrtek a pátek mezi 7:00 a 8:00 můžete svůj nasbíraný papír odevzdat na parkovišti za školou. Stejně jako minule čeká vítěze sladká odměna!

10 stereotypů o Africe – ve čtvrtek 24. 11. v 16:00 proběhne v budově školy přednáška o tom, jak se liší naše představy o Africe od skutečnosti. Takže jestli rádi cestujete, zajímají Vás jiné kultury a národnosti nebo jste prostě jen zvědaví, určitě přijďte! Zvány jsou nejen děti, ale i rodiče a kamarádi.

Fotografická soutěž – Zanedlouho skončí termín pro odevzdání fotografií do soutěže o nejhezčí fotografii Doubravy. Takže si pospěšte a pošlete své fotky přes EduPage panu učiteli Wágnerovi, čas máte jen do konce listopadu!

Vánoční výstavka – v pátek 25. 11. 2022 pořádáme v prostorách školní družiny prodejní Vánoční výstavku. Přijďte se navnadit na nadcházející advent a letos poprvé zažít vánoční atmosféru. Budeme Vás čekat od 13:00 do 16:00.

Kromě toho čekají naše deváťáky dvě exkurze spojené s jejich budoucím středoškolským studiem a celý druhý stupeň má v pátek připravený workshop s tématy mezikulturního vzdělávání.

Snad se všechny akce vydaří a další týdny budou stejně akční jako tento!