4. ročník Rodinného pětiboje

V sobotu 25. listopadu 2023 se na Základní škole v Doubravě odehrál již 4. ročník Rodinného pětiboje. Tato událost, plná radosti, smíchu a soutěživého ducha, opět spojila rodiny ve sportovním nadšení.
Rodinné týmy, složené z rodičů a dětí, soutěžily v pěti náročných sportovních disciplínách, a to ve skocích přes švihadlo, lehu sedu, driblingu, hodu medicinbalem a trojskoku. 34 týmů bylo rozděleno do 4 kategorií, vyhlášen byl také nejmladší a nejstarší účastník a absolutní vítěz, který dosáhl v součtu nejvyššího bodového ohodnocení. Bylo úžasné sledovat, jak týmy soutěží s vervou a radostí a jak se vytváří nezapomenutelné chvíle plné vzájemné podpory.
Ráda bych vyjádřila naši vděčnost všem sponzorům, kteří nám pomohli zajistit poháry, medaile a hodnotné ceny pro vítěze. Díky jejich podpoře jsme mohli udělat tuto akci ještě lákavější a motivující pro všechny zúčastněné. Sponzory této akce byly firmy Torstav s.r.o., Česká krůta, WAPOL Green energy s.r.o., Školicí středisko CLUB, ADINNOL Central Europe s.r.o, ELVIN PRODEJ s.r.o., VASEPA s.r.o., KOMA – Idustry s.r.o,,SUMA Rührtechnik GmbH.
Na závěr bych ráda vyslovili velké poděkování všem pedagogům a dobrovolníkům, kteří se zapojili do přípravy a pomohli zajistit bezproblémový průběh celé soutěže. Paní Paldusové děkujeme za výborné minitky na posilněnou. Bez vaší obětavosti a nasazení by se tato víkendová akce nemohla uskutečnit.

Celý tým organizátorů doufá, že jste si akci užili stejně jako my, a těšíme se na další setkání a společné akce. Děkujeme vám za vaši účast a přízeň!
Jana Ošeldová