3. ročník Rodinného pětiboje

Na ZŠ Doubrava nezahálíme ani o víkendu! Tuto sobotu se u nás uskutečnil již 3. ročník Rodinného pětiboje, ve kterém své síly v pěti sportovních disciplínách změřily týmy složené z našich žáků a jejich rodičů. Těší nás hojná účast, jež napomáhá splnění našeho dlouhodobého cíle – býti školou, do níž se její žáci těší a jež spojuje výuku a mimoškolní aktivity do přitažlivého mixu, který nás prostě a jednoduše baví! Za účast děkujeme nejen dětem a rodičům, ale i vzácnému hostu, naší bývalé žákyni, nadějné atletce Katrin Brzyszkowské. Pomohla nám nejen s organizací, ale během krátkého rozhovoru přiblížila dětem svět sportu s jeho světlými i temnými stranami. Dalším zpestřením tohoto ročníku byla účast Sebastiana a Matyáše Vaňkových, kteří patří také mezi aktivní sportovce. Sebastian navíc předvedl ukázku, jak snadno ovládat švihadlo. Za organizaci děkujeme všem zaměstnancům školy, kteří pětiboj připravili, postarali se o hladký průběh soutěže a také Terce Hykové a Adi Klozové, které pomáhaly při samotné soutěži. Velké poděkování patří všem sponzorům, bez jejichž finanční pomoci by se akce nemohla konat. Jedná se o firmy Torstav s.r.o., Wapol Green energy s.r.o., B+K Farma Rychvald, Glutens s.r.o., Prodejna Daříčková. Pětiboj finančně podpořila také paní Michaela Hyková a věcné dary poskytla firma West Media a Jiří Ligocký.
Tak zase za rok, těšte se!
P.S.: Nezapomeňte sledovat iTVO, již brzy vás čeká zajímavá reportáž z Rodinného pětiboje.
Jakub Wágner, Jana Ošeldová